Розклад освітньої діяльності дітей комунального закладу «Малоданилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» комбінованого типу Малоданилівської селищної ради Харківської області»
на 2020-2021 навчальний рік
Групи раннього віку
Назва групи | Перша молодша група | |||
№1 «Веселі курчата» | №2 «Ромашка» | |||
Понеділок | І половина дня 9.00-9.10 Художньо-продуктивна діяльність (музична) 9.20-9.30 Ознайомлення з соціумом | І половина дня 9.00-9.15 Здоров’я та фізичний розвиток 9.25-9.35 Ознайомлення з соціумом | ||
Вівторок | І половина дня 9.00-9.10 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 9.20-9.30 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Ознайомлення з природним довкіллям | І половина дня 9.00-9.10 Художньо-продуктивна діяльність (музична) 9.20-9.30 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування | ||
Середа | І половина дня 9.00-9.10 Художньо-продуктивна діяльність (музична) 9.20-9.30 Сенсорний розвиток | І половина дня 9.00-9.10 Сенсорний розвиток 9.20-9.35 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Ознайомлення з природним довкіллям | ||
Четвер | І половина дня 9.00-9.10 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.20-9.30 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) ІІ половина дня Сенсорний розвиток | І половина дня 9.00 - 9.10 Художньо-продуктивна діяльність (музична) 9.20-9.30 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) ІІ половина дня Сенсорний розвиток | ||
П’ятниця | І половина дня 9.00-9.10 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) 9.20-9.30 Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.00-9.10 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) 9.20-9.30 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) |
ІІ молодші групи
Назва групи | Друга молодша група | |||
№4 «Бджілка» | №8 «Веселка» | |||
Понеділок | І половина дня 9.00-9.15 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9.25-9.40 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) | І половина дня 9.00-9.20 Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.45 Ознайомлення з природним довкіллям ІІ половина дня Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) | ||
Вівторок | І половина дня 9.00-9.20 Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.45 Логіко-математичний розвиток ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.00-9.15 Логіко-математичний розвиток 9.25-9.40 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | ||
Середа | І половина дня 9.00-9.15 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 9.25-9.40 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.00-9.20 Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.45 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | ||
Четвер | І половина дня 9.00-9.20 Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.45 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) | І половина дня 9.00-9.15 Ознайомлення із соціумом 9.25-9.40 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) | ||
П’ятниця | І половина дня 9.00-9.15 Ознайомлення з природним довкіллям 9.25-9.40 Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.00-9.15 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.25-9.40 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (малювання) |
Середні групи
Назва групи | Середні групи | |||
№5 «Калинка» | №6 «Сонечко» | №9 «Веселі чоловічики | ||
Понеділок | І половина дня 9.00-9.20 Ознайомлення з природним довкіллям 9.30 -10.55 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (художня література) | І половина дня 9.05-9.25 Ознайомлення із соціумом 10.10-10.35 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (художня література) | І половина дня 9.05-9.30 Ознайомлення із соціумом 10.10-10.30 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (художня література) | |
Вівторок | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 9.40-10.00 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 9.35-10.00 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (малювання) | І половина дня 9.00-9.20 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування 9.35-10.00 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | |
Середа | І половина дня 9.05-9.25 Логіко-математичний розвиток 9.35-10.00 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (малювання) | І половина дня 9.05-9.25 Логіко-математичний розвиток 9.40-10.00 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.05-9.25 Логіко-математичний розвиток 10.10-10.30 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | |
Четвер | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.50-10.10 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.40-10.05 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 10.00-10.25 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | |
П’ятниця | І половина дня 9.05-9.25 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.50-10.15 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.00-9.20 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.50-10.15 Ознайомлення з природним довкіллям ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.05-9.25 Ознайомлення з природним довкіллям 9.35-9.55 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток |
Старші логопедичні групи
Назва групи | Старша група | ||
№3 «Капітошка» | №7 «Віночок» | ||
Понеділок | І половина дня 9.05-9.30 Ознайомлення із соціумом 9.45-10.10 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 10.35-11.05 Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.05-9.30 Ознайомлення із соціумом 9.45-10.10 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 10.35-11.00 Художньо-продуктивна діяльність (музична) | |
Вівторок | І половина дня 9.05-9.30 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.45-10.15 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10.25.-10.50 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.05-9.30 Розвиток мовлення та культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.45-10.10 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10.30-11.00 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | |
Середа | І половина дня 9.05-9.30 Логіко-математичний розвиток 9.40-10.05 Ознайомлення з природним довкіллям 10.25-11.05 Здоров’я та фізичний розвиток | І половина дня 9.05-9.30 Логіко-математичний розвиток 9.40-10.05 Ознайомлення з природним довкіллям 10.30-11.00 Здоров’я та фізичний розвиток ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (художня література) | |
Четвер | І половина дня 9.05-9.30 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.40-10.05 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліплення) 10.25-10.50 Художньо-продуктивна діяльність (музична) ІІ половина дня Ознайомлення із соціумом | І половина дня 9.05-9.30 Логіко-математичний розвиток 9.45-10.10 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліпка) 10.35-11.00 Художньо-продуктивна діяльність (музична) | |
П’ятниця | І половина дня 9.00-9.25 Логіко-математичний розвиток 9.45-10.05 Ознайомлення із соціумом 10.20-10.45 Ознайомлення з природним довкіллям ІІ половина дня Художньо-продуктивна діяльність (художня література) | І половина дня 9.05-9.30 Ознайомлення з природним довкіллям 9.45-10.10 Ознайомлення із соціумом 10.15-10.35 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування ІІ половина дня Здоров’я та фізичний розвиток |
Назв |